top of page

Proces wykończenia mieszkania, często jest bardzo długi i pracochłonny.  Szukanie materiałów, zakupy, transport, koordynacja ekipy wykończeniowej, piętrzące się problemy…wszystko to często sprawia że czujemy się przytłoczeni nawałem prac, a termin realizacji wciąż się przedłuża.

W naszej firmie wychodzimy Ci naprzeciw i właśnie tu pomagają nasze pakiety wykończeniowe. Są to przygotowane przez nasz zespół katalogi zawierające wyselekcjonowane i przetestowane materiały renomowanych producentów. Dzięki nim proces projektowania i realizacji wykończenia jest bardzo prosty, szybki i przyjemny. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze.

 

W każdym pakiecie mamy materiały i wykończenie pod klucz w określonym standardzie. Dzięki temu wiesz, że zmieścisz się w określonym budżecie, a wybór materiałów z pomocą naszego architekta jest samą przyjemnością. Z nami masz zagwarantowany termin realizacji prac wykończeniowych, wyselekcjonowane i przetestowane materiały, niezawodną ekipę budowlana oraz gwarancję na jakość wykonanych usług. Nie pozostaje już nic innego jak odebrać na koniec klucze do gotowego i wysprzątanego mieszkania.


Pamiętaj, Ty wybierasz, a my zajmujemy się resztą!

Różowa sofa

PAKIET

 

BASIC

PAKIET

 

SILVER

PAKIETY

 

PROJEKTOWE

PAKIET

 

GOLD

PAKIET

 

PLATINIUM

CENNIK

PROJEKTÓW

Kupiłeś mieszkanie, znasz już termin na wejście ekipy budowlanej, ale nadal nie masz pomysłu na wnętrze? A może chciałbyś odświeżyć swój dom, ale wciąż brak Tobie czasu na zebranie pomysłów? Projekt kompleksowy zawiera dokumentację, która jest niezwykle pomocna w przyspieszeniu wykończenia Twojego lokalu.

 

30-50 m2 - 145zł/m2 brutto

50-60 m2 - 140zł/m2 brutto

60-70 m2 - 135zł/m2 brutto

70-90 m2 - 200zł/m2 brutto

ZABUDOWY

MEBLOWE

Poza pakietami dysponujemy również szeroką ofertą "na wymiar" mebli kuchennych, łazienkowych i szaf wnękowych, które wykonywane są specjalnie do Państwa mieszkania.

 

Dzięki szerokiej gamie najróżniejszych materiałów wykończeń oraz wieloletnim doświadczeniu, nasi stolarze są w stanie wykonać każdy mebel.

ROLETY

ŻALUZJE

Jeśli jesteś zainteresowany roletami lub żaluzjami - jesteśmy w stanie wykonać je dla Ciebie!

Dzięki długoletniej współpracy z firmami partnerskimi posiadamy dostęp do wielu materiałów, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

bottom of page